اتمام فیلمبرداری «مشت آخر» فخیم‌زاده

سید حامد حسینی، تهیه‌کننده «مشت آخر»، گفت: فیلمبرداری ۸۵ درصد از این پروژه انجام شده است و هفته دیگر تصویربرداری این اثر به پایان
می‌رسد.
سید حامد حسینی، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مشت آخر»، درباره آخرین وضعیت این فیلم سینمایی به خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس گفت: چند وقتی است فیلمبرداری فیلم سینمایی «مشت آخر» را به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده آغاز کرده‌ایم و تاکنون بیش از ۸۵ درصد از فیلم را جلو دوربین برده‌ایم.
وی درباره زمان اتمام فیلمبرداری این فیلم سینمایی بیان کرد: احتمالا شنبه ۸ تیرماه آخرین روز فیلمبرداری ما خواهد بود و بلافاصله وارد مرحله تدوین خواهیم شد.
سید حامد حسینی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مشت آخر» درباره اکران و احتمال حضور این فیلم در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: هنوز درباره زمان اکران و احتمال حضور در جشنواره فیلم فجر تصمیمی نگرفته‌ایم. پس از اتمام و کامل‌شدن فیلم درباره اکران و حضور در جشنواره فجر تصمیم می‌گیریم.
گوهر خیراندیش، احمد نجفی، رامین راستاد، گلناز خالصی، حمیدرضا قلی‌خانی، سیاوش معمارزاده و آتنا مهیاری همراه با خود مهدی فخیم‌زاده به ایفای نقش می‌پردازند.
فیلم «مشت آخر» به مسائل اجتماعی و خانوادگی می‌پردازد و در قالب طنز موقعیت و در ژانری که به کمدی اکشن موسوم است، موضوع خود را برای مخاطب مطرح می‌کند.

انتهای پیام/روزنامه کیمیای وطن

مطالب مرتبط

متن خود را وارد نماید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *