شرح کارهای آینده گروه «دنگ شو»

مدیر برنامه‌های گروه «دنگ‌شو» از انتشار دو آلبوم جدید در تابستان و پاییز سال جاری و برگزاری تور کنسرت‌های این مجموعه در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
حمید خسروبیگی، مدیر برنامه‌های گروه «دنگ‌شو»، در گفت‌وگو با خبرنگار مهر توضیح داد: بنا داشتیم تا پایان سال یک آلبوم «ای‌پی» منتشر کنیم؛ اما از آنجایی که چهار قطعه دیگر را نیز در این مدت تهیه و تولید کرده‌ایم، تصمیم گرفتیم آلبوم جدید را از حالت «ای‌پی» خارج و آن را در قالب یک آلبوم کامل به مخاطبان عرضه کنیم.
وی با اشاره به اینکه آلبوم در مرحله صدور مجوز است، خبر داد: در صورت دریافت مجوزهای لازم اثر را پس از محرم و صفر دردسترس علاقه‌مندان قرار می‌دهیم.
وی ادامه داد: آلبوم دیگری که آماده شده، «شیراز…» است که مدت‌ها قبل با عنوان «شیراز چهل ساله» به مخاطبان معرفی شده بود. این آلبوم با قطعاتی از کارهای قبلی گروه مدتی است مجوز رسمی خود را از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده و طبق برنامه‌ریزی‌هایی که در این مدت انجام دادیم تا قبل از ماه محرم توسط انتشارات «رهگذر هفت اقلیم» منتشر می‌شود.
خسروبیگی درباره برنامه کنسرت‌های گروه «دنگ‌شو» نیز بیان کرد: روز هشتم مردادماه تازه‌ترین کنسرت گروه در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود. پس از انتشار آلبوم جدید، برنامه تور کنسرت‌های تهران و شهرستان‌ها نیز آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/روزنامه کیمیای وطن

مطالب مرتبط

متن خود را وارد نماید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *