«محکومین ۲» هفته آینده کلید می‌خورد

تهیه‌کننده سریال «محکومین ۲» گفت: در حالی که تا قسمت ۱۲ سریال در دست است، اما هنوز بازیگر نقش اصلی انتخاب نشده است.
بهروز مفید، تهیه‌کننده سریال «محکومین ۲»، در گفت‌وگو با فارس گفت: به امید خدا تا اواسط هفته آینده «محکومین ۲» را کلید خواهیم زد.
وی ادامه داد: هنوز مشخص نیست اولین لوکیشن سریال کجا خواهد بود و بستگی به این دارد که بخواهیم کدام اپیزود را تصویربرداری کنیم.
این تهیه‌کننده همچنین با اشاره به انتخاب بازیگر نقش اصلی و مددکار اجتماعی این سریال که در فصل قبل لیلا زارع و سپیده خداوردی نقش او را ایفا می‌کردند، بیان داشت: با توجه به شرایط فعلی سازمان هنوز نتوانستیم بازیگر نقش مددکار را انتخاب کنیم و هنوز در حال مذاکره هستیم.
مفید با بیان ویژگی‌هایی که بازیگر این نقش باید داشته باشد، عنوان داشت: به هر حال بازیگری که می‌خواهد این نقش را بازی کند، باید آن‌قدر توانایی داشته باشد که مخاطب را با خود همراه کند و مددکاربودن را به‌خوبی نشان دهد. در این فصل علاوه بر مجازات جایگزین، موضوع طلاق را نیز بررسی می‌کنیم و به دنبال کسی هستیم که بتواند این دو موضوع را به هم وصل کند.
به گزارش فارس، فصل دوم این سریال که تا قسمت ۱۲ به نگارش درآمده است، برخلاف فصل اول در ۴۰ قسمت و با یک کارگردان ساخته می‌شود. فصل اول «محکومین» به موضوع مجازات جایگزین پرداخت؛ اما در فصل دو علاوه بر مجازات جایگزین به موضوع طلاق و خانواده پرداخته خواهد شد.

انتهای پیام/روزنامه کیمیای وطن

مطالب مرتبط

متن خود را وارد نماید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *