میترا حجار به فیلم مهدی گلستانه پیوست

میترا حجار برای اولین بار با مجموعه «رقص روی شیشه» به کارگردانی مهدی گلستانه وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.
به گزارش مشاور رسانه‌ای مجموعه «رقص روی شیشه»، در ادامه تکمیل فهرست بازیگران مجموعه شبکه نمایش خانگی «رقص روی شیشه» به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه‌کنندگی پیمان جعفری، میترا حجار هم به‌عنوان یکی دیگر از ستاره‌های سینما به این مجموعه اضافه شد تا پس از بهرام رادان و امیر آقایی به‌عنوان اولین بازیگر زن این مجموعه، حضورش قطعی شود.
حجار که کارنامه درخشانی در سینما دارد و یک بار توانسته است سیمرغ بلورین بهترین بازیگری زن را برای حضور در فیلم «متولد ماه مهر» از هجدهمین جشنواره فیلم فجر کسب کند، برای اولین بار با «رقص روی شیشه» به شبکه نمایش خانگی می‌آید تا پس از بهرام رادان، دومین بازیگر این مجموعه باشد که اولین حضور خود را در شبکه نمایش خانگی تجربه می‌کند.
مجموعه ۲۶ قسمتی «رقص روی شیشه» که فیلمنامه آن براساس طرحی از ابوالفضل کاهانی به قلم طلا معتضدی به نگارش درآمده، مجموعه‌ای پرستاره است و تاکنون با بسیاری از بازیگران مطرح سینما مذاکره صورت گرفته و به‌زودی اسامی آنها به فهرست بازیگران اصلی اضافه خواهد شد.
برخی عوامل این مجموعه عبارت‌اند از: تهیه‌کننده: پیمان جعفری، کارگردان: مهدی گلستانه، مجری طرح: مانترا فیلم تابا، سرمایه‌گذاران: مهرداد امیررضوانی، مهدی گلستانه، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، مدیر صدابرداری: امیر نوبخت، طراح گریم: مهرداد میرکیانی.

انتهای پیام/روزنامه کیمیای وطن

مطالب مرتبط

متن خود را وارد نماید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *