نصرت میرعظیمی: «شبی با عبدی» شبیه «دور همی» نیست

بازیگر آیتم نمایشی «شبی با عبدی» تأکید دارد این برنامه با «دور همی» شباهت ندارد و نحوه حضور مهران مدیری و اکبر عبدی نیز با هم متفاوت است.
نصرت میرعظیمی، بازیگر نمایش‌های «شبی با عبدی» که آخر هفته‌ها از شبکه نسیم پخش می‌شود،
درباره این مجموعه و رویکرد نمایش‌هایی که در آن اجرا می‌شود، به خبرنگار مهر گفت: این برنامه درباره احیاکردن تئاتر است و مثل یک جشنواره عمل می‌کند که هنرمندان علاقه‌مند به نمایش از اقصی نقاط کشور در آن حضور می‌یابند.
وی در واکنش به کیفیت پایین بعضی از این نمایش‌ها بیان کرد: کیفیت استانداردی را در نظر گرفته‌ایم؛ اما کیفیت گروه‌ها از برنامه‌های سوم و چهارم به بعد بهتر شد.
خیلی از گروه‌های تئاتری که در شهرستان‌ها از اجرا محروم هستند، اینجا می‌آیند و حتی به نظرم به بهانه دیده‌شدن آنها توسط همشهریانشان، مخاطب تلویزیون افزایش می‌یابد.
میرعظیمی اضافه کرد: هر برنامه‌ای به آزمون و خطا نیاز دارد و این مجموعه هم پس از چند برنامه مخاطب خود را پیدا کرده است.
وی درباره شباهت‌های ساختاری میان «شبی با عبدی» با اجرای اکبر عبدی و «دور همی» با اجرای مهران مدیری اظهار کرد: این دو برنامه با هم متفاوت هستند؛ آقای مهران مدیری در «دور همی» اجرا می‌کرد، ولی در اینجا آقای اکبر عبدی بازی هم می‌کند و ما به همراه یکدیگر نمایش اجرا می‌کنیم و بازی داریم. نمایش‌ها نیز همان‌طور که گفته شد توسط گروه‌های تئاتری از سراسر کشور اجرا می‌شود.
بازیگر سریال «سرّ دلبران» در پایان درباره انتخاب این نمایش‌ها در قالب یک رقابت عنوان کرد:
داوری میان گروه‌های نمایشی حاضر در مجموعه «شبی با عبدی» به عهده مخاطب است و این‌گونه نیست که سلیقه حاکم باشد. گروه‌های مختلفی هم در برنامه شرکت و انواع مختلفی از سیاه‌بازی، کمدی‌ سیاه و کلاسیک و… را اجرا می‌کنند.
«شبی با عبدی» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی از شبکه نسیم روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/روزنامه کیمیای وطن

مطالب مرتبط

متن خود را وارد نماید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *