۱۰ سریال انقلابی در دست نگارش است

معاون امور استان‌های صداوسیما می‌گوید که ۱۰ سریال به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی و همچنین آثاری درباره چهره‌های انقلابی در مرحله تولید، تحقیق و نگارش است.
علی دارابی، معاون امور استان‌های صداوسیما و رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، درباره سریال‌هایی که قرار است در چهلمین سالگرد انقلاب ساخته و پخش شود، به خبرنگار مهر گفت: ما در حوزه استان‌ها حدود ۱۰ سریال در مراحل مختلف تحقیق، نگارش و ساخت داریم و امیدواریم دو سریال امسال آماده پخش شود.
وی درباره زمان پخش این سریال‌ها بیان کرد: تلاش ما این است که در دهه فجر یا حتی زودتر پخش این دو سریال را با داستان‌هایی از انقلاب آغاز کنیم.
دارابی با اشاره به تولید سریال‌هایی با محوریت شخصیت‌ها و چهره‌های انقلاب نیز توضیح داد: سریال‌هایی درباره آیت‌الله طالقانی، شهید صدوقی یا شهید رجایی در مرحله تحقیق و نگارش است یا سریال شهید بهشتی نیز در مرحله تحقیق قرار دارد که توسط صداوسیمای اصفهان ساخته
می‌شود. وی در پایان گفت: همچنین این روزها فصل دوم «روزهای بی‌قراری» را به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه‌کنندگی امیرحسین شریفی داریم که داستان آن با مجاهدان و مبارزان قبل از انقلاب مرتبط است.

انتهای پیام/روزنامه کیمیای وطن

مطالب مرتبط

متن خود را وارد نماید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *